Jsem

Kreslím obrazy.

Dekoruji předměty i prostředí.

Vytvářím z mých motivů tapety. 

Realizuji autorský potisk na kvalitní textil.

Nabízím originální design použitelný na cokoliv.

Když ubývá přírody, která člověka přirozeně harmonizuje,

hledáme podvědomě, na čem svou pozorností

spočinout. Krásno/estetično je jedním z aspektů, kterým se

můžeme nechat v tomto směru obohatit, inspirovat nebo prostě

mít jen dobrý pocit. 

Tuto kvalitu přináším. Proč? 

„Protože na detailech záleží.

Podporuji nové možnosti a bořím zombie mechanismy, jež brání v rozletu a rozkvětu našich duší. Inspiruji ke změnám, které nás mohou osvobodit z vlastních pout lpění a závislostí. Mám tvůrčího a nezávislého ducha, který mne vede cestami potlačovaných snů do jejich plného projevu. Všichni přicházíme manifestovat svůj nejvyšší potenciál a radost z bytí. Tato radost se dá naplňovat mnoha způsoby, přičemž mne osobně nejvíce rozeznívá malování. Ve své tvorbě spatřuji smysl pro detail a estetično, hravost a melodii.

Pod rukama mi vznikají ornamentální obrazy a motivy s prvky folkloru, aspekty přírody a ženství, které spoluvytváří (ne)překvapující souvislosti.

 

Ráda předávám, co skrze mne proudí pro radost mou i povznesení druhých. V rozmanitosti obrazů si každý najde to své. Kéž vždy lahodí oku, které na nich spočine.  Mají vás hladit, tak se nechte. Vybízejí k jiným úhlům pohledu, vidět věci jinak nebo vidět jiné věci.

Melodická řeč tvarů mne opakovaně fascinuje a jsem vždy zvědavá na každý její další výraz. Nikdy předem nevím, co nakreslím, vše se tvoří rovnou a naostro, stejně jako v životě – bez zkoušení a nevyzpytatelně. Proto mi obrazy připomínají souvislosti života, jimiž se ráda zabývám a jejichž studium mne naplňuje.